lepší usínaní

Stále tatáž noční rutina: Super tipy, které ji účinně vylepší!

Nevěřili byste, jak dokáží některé denní zvyky ovlivnit náš organismus či pocity v průběhu večera. My však máme na každý z nich účinný lék. Jde sice o tak trochu netradiční tipy, ale nepochybujeme o tom, že se vám okamžitě zalíbí a budete je zkoušet zas a znova.

Pokud pijete od rána kávu jako vodu …
A častokrát se stane, že si šálek neodpustíte ani večer před spaním a usínání vám jde o něco hůře. Nervy, mysl i celé tělo před spaním uklidníte prostřednictvím jednoduché akupresury. Stačí, když si na zápěstí a rukou najdete body H7 a P3 a s pomocí ukazováčku i prostředníka je budete mačkat po dobu jedné minuty. Nezapomeňte při tom pomalu a zhluboka dýchat.

U nás můžete vybírat z 12 147 produktů za nejlepší ceny na trhu

Pokud se celý den díváte na monitor …
Záření, které na vás působí při práci s počítačem způsobuje stárnutí pleti, včetně vzniku vrásek, které se mohou objevit už v mladším věku. Proto si nezapomeňte před odchodem do postele na pleť nanést speciální krém proti stárnutí nebo sérum, které se postará o důkladné obnovení či revitalizaci vašich pleťových buněk.

Pokud v průběhu dne jen sedíte za stolem …
Přestože se občas projdete směrem na záchod nebo si jdete pro vodu, celodenní sezení je pro vaše tělo hotová katastrofa. Aby se předešlo bolestem, ztuhnutí, a také trvalým následkům byste si měli večer zacvičit alespoň pár účinných jóga cviků. Vyzkoušejte kočičí hřbet, kobru, obrácený trojúhelník a pózu tučňáka – zaručeně zregenerují vaše svaly, díky čemuž se vám bude usínat mnohem lépe.

U nás můžete vybírat z 12 147 produktů za nejlepší ceny na trhu

Pokud se neumíte během dne odtrhnout od mobilu …
Ne, nejdeme vám říkat, abyste si na noc vypnuli telefon. Stačí, když si ho dáte do nočního režimu, ve kterém se sníží intenzita modrého světla. Právě to nepůsobí na váš organismus zrovna nejlépe, takže ideální bude, když si jas obrazovky celkově nastavíte do teplejších barev.

Pokud probuzení stále odkládáte …
Budík zazvoní jednou, dvakrát a vy ho pokaždé nemilosrdně zrušíte. No a pak jste nucena přeskočit i snídani, abyste se stihla nalíčit a vybrat vhodný outfit do dalšího dne. Místo toho si zkuste vše připravit večer předem, ať už jde o oblečení, snídani, oběd nebo dokumenty do práce. Ráno se nebudete muset honit a ještě si pospíte i o pár minut déle.

přirozený vzhled

Odborník radí: Triky, jak může být žena krásná i bez make-upu

Existují ženy, které bez make-upu nepůjdou ani vynést smetí. Stále více žen však začíná upřednostňovat přirozenou krásu. Celebritní maskérka Leslie Munsell vám prozradí tipy, díky kterým zůstanete krásná i bez použití make-upu.

Hydratace je důležitá
Zdravá a hydratovaná pleť je základ. Ať už make-up používáte nebo ne. Zaměřte se na čištění, ošetřování a hydrataci pokožky. Leslie Munsell ženám radí, aby začali používat pleťové sérum s obsahem vitamínu C, díky kterému bude jejich pleť vypadat nejen mladší, ale i zářivější a zdravější. Pleť, která září vypadá nejlépe, a pak už nepotřebujete žádný make-up. Dalším pomocníkem by pro vás měl být kvalitní hydratační krém. Nezapomínejte také na noční krém, který během spánku vaší pleti dodá potřebné živiny.

Obočí a řasy
Vytrhané a pěkně upravené obočí by mělo být pro každou ženu samozřejmostí. Nevýrazné obočí si můžete zvýraznit tužkou na obočí nebo napustit barvou. Totéž platí i o řasách, které na závěr ještě vytočte kleštičkami, díky kterým se vám otevře pohled.

Celebrity bez make-upu
Přirozenému vzhledu bez make-upu podlehlo už i několik světových hvězd. Například, Alicia Keys nemá problém vyjít bez make-upu na pódium, Jennifer Garner svou přirozenou krásu ukázala na filmovém festivalu v Telluride. Gwyneth Paltrow v den svých 44. narozenin zveřejnila na sociálních sítích svou fotografii bez make-upu. Leslie Munsell tvrdí, že pro takové celebrity musí být neuvěřitelně osvobozující ukázat nenalíčenou tvář.