Co pomáhá na růst vlasů

Rubrika: Vlasy Komentáře: 0 Zhlédnutí: 154

Mnohé ženy se snaží urychlit růst svých vlasů a hledají správné tipy a rady, které jim zajistí hustou a dlouhou hřívu v relativně krátkém čase. Přinášíme několik typů, jak podpořit růst vlasů.

Růst vlasů je skutečně možné urychlit

Na trhu najdete desítky přípravků, které vám slibují zázraky. Ty však mohou způsobit více škody než užitku. To co pomáhá na růst vlasů je především zdravá strava, správný šampon, užívání vhodných doplňků výživy.

Přírodní prostředky pro růst vlasů

Víte, co pomáhá na růst vlasů? Dokonale vyvážený jídelníček, který obsahuje vysoké množství proteinů. Ty jsou pro zdravé a silné vlasy naprostým základem. Čím méně konzumujete keratinu, tím méně ho vaše vlasy tvoří a rostou tak mnohem pomaleji, než potřebujete. Konzumujte také vitaminy A, B, dále železo, zinek, kyselinu listovou.

Důležitou aminokyselinou pro rychlý růst vlasů je cystein. Umí pomoci zrychlit růst vlasů. Nachází se v potravinách bohatých na proteiny. Budete-li dodržovat dietu, která má vysoké zastoupení proteinů, přirozeně zvýšíte i příjem cysteinu. Najdete jej například v musli, pšenici, ovesných otrubách a v kuskusu.

Co pomáhá na růst vlasů

Je mnoho věcí, co pomáhá na růst vlasů:

Ošetřování vlasů teplým olejem – teplé olejové zábaly jsou velmi efektivní a růst vlasů skvěle podpoří ricínový nebo kokosový olej.

Bylinné kúry na vlasy – bylinky jsou skvělé na smývání vlasů, působí jako jejich stimulant. Nejlepší je pro tento účel rozmarýn.

Jablečný ocet – jablečný ocet je velmi účinný nejen v kuchyni. Dokáže skvěle podpořit růst vlasů tím, že přirozeně stimuluje vlasové folikuly a zároveň udržuje v rovnováze pH. Odbourává tak nánosy z laků a gelů na vlasy.

Rybí olej – užívejte 1-2 tobolky denně nebo 1 polévkovou lžíci rybího oleje a zaručujeme vám, že budete mít dokonalé vlasy.

Komentář

Zanechte svůj komentář

Top